Koszt budowy hali magazynowej

Koszt budowy hali namiotowej i magazynowej

Koszt budowy hali namiotowej jest zależny od kilku czynników, które decydują o końcowej cenie za zrealizowanie inwestycji. Najważniejszym z nim jest wielkość hali magazynowej lub produkcyjnej. Im metraż jest większym, tym koszty związane z przygotowaniem są wyższe. Koszt budowy hali magazynowej jest zależny również od konstrukcji. Oferujemy budowę hali z wykorzystaniem aluminiowych profili z zamkniętym układzie kratownicowym. Dla klientów, którzy planują użytkowanie obiektu w czasie zimy, proponujemy stalowe profile.

Koszt budowy hali magazynowej

Elementy dodatkowego wyposażenia

Zapewniamy kompleksowe doradztwo dla klientów, nasi pracownicy udzielą informacji, ile kosztuje budowa hali już na etapie przygotowywania projektu. Koszt budowy hali magazynowej jest również zależny od wyboru materiałów wzmacniających konstrukcję obiektu oraz elementów dodatkowego wyposażenia. Oferujemy wzmocnienie ścian bocznych oraz szczytowych blachą trapezową oraz płytą warstwową z izolacją. W zakresie dodatkowego wyposażenia, przeprowadzamy montaż:

  • systemu oświetlenia,
  • systemu ogrzewania,
  • systemu wentylacji,
  • budowę ścian działowych wewnątrz obiektu.

Pozwolenie na budowę namiotu halowego

Aby korzystać z obiektu halowego przez cały rok, należy uzyskać pozwolenie na budowę hali. Załatwienie wszystkich formalności trwa około 3 miesięcy. Koszt pozwolenia na budowę hali jest zależny, m. in. od ceny związanej z wykonaniem projektu budowy.

Użytkowanie hali namiotowej przez krótszy czas również wymaga uzyskania pozwolenia. W tym celu należy złożyć wniosek do starostwa powiatowego o pozwolenie tymczasowe na 120 dni.

Warto sprawdzić także: Hale Stęszew

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni